O nás \ About Us

Seskupení Bluesin’ Prague vzniklo na jaře 2013 na základě stále těsnejší spolupráce mezi pěticí organizátorů, učitelů, ale v první řadě tanečníků Blues Dance – > Mikuláše Bryana, Kateřiny Bryanové, Matúša Halušku, Moniky Kadaňkové a Máji Prachenské.

Postupně se k původnímu týmu přidaly a v současné době se na připravovaných aktivitách a kurzech dále podílí Zuzana Lapšanska, Pavla Tomanová, Iva Vávrová a Kateřina “Morgain” Holendová a od roku 2017 jsou některé akce připravovány pod záštitou Tempus ludi, z.s.

Na těchto stránkách najdete informace o našich aktivitách, což jsou především různé lekce tance Blues, organizování workshopů, tančíren a festivalu Prague Blues eXchange.

Dotazy, nabídky nebo jakékoli komentáře pište na email bluesinprague@gmail.com

Také na facebooku.

Bluesin' Prague Crew

 

 


ENGLISH

 

Informal group Bluesin’ Prague dates back to the 2013 as close co-operation of five organisers, teachers but above all blues dancers in Prague -> Mikuláš Bryan, Kateřina Bryanová, Matúš Hališka, Monika Kadaňková and Mája Prácheňská.

Later, new people joined the team and current events are prepared by Zuzana Lapšanská, Pavla Tomanová Iva Vávrová a Kateřina “Morgain” Holendová too.
Since 2017 are events organised under the patronage of non-profit association Tempus ludi, z.s.

At this website you can find information about our activities, especially Blues lessons, workshops, parties and festival Prague Blues eXchange.

If you have any questions or comments, do not hesitate to ask at bluesinprague@gmail.com or in facebook group.